1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp . Halina Tomiak,Agata Olszewska,Wioleta Walkowiak,Małgorzata Klupieć,Bożena Teichert.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.

3. Przypominam o zasadach sanitarnych na które szczególnie musimy zwracać uwagę.W związku z ograniczeniami do końca pandemii dodatkowa Msza św. W niedzielę  o godz.15.00 poprzedzona koronką.
4. W Środę Popielcową zebraliśmy na Caritas 225,32 PLN
5. Nabożeństwa wielkopostne:
- Droga Krzyżowa w piątek o 18.30,
- Gorzkie Żale w niedzielę po mszy o godz.09.30.
- Nowenna i koronka do Bożego Miłosierdzia w czwartek w łączności z Mszą św.
6. Wszystkim rodzinom składajacym Daninę Diecezjalną serdecznie dziękuję.
7. W przyszłą niedzielę Dzień Modlitw,Postu i Solidarności z Misjonarzami. Po Mszach zbiórka ofiar na fundusz Ad Gentes wspierający pracę polskich misjonarzy.
8. Podczas Mszy o godz.09.30. poświęcenie książeczek dzieciom przygotowującym się do Pierwszej Komunii Św.
9. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca.Składka gospodarcza za którą serdecznie dziękuję Czcigodnym Parafianom.
10. Nasz kościół parafialny jest otwarty na modlitwę codziennie od 9-17.