Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp . Urszula Stankowska,Krystyna Sapa,Anna Nowicka,Małgorzata Kaczmarek.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. Przypominam o zasadach sanitarnych na które szczególnie musimy zwracać uwagę.W związku z ograniczeniami do końca pandemii dodatkowa Msza św. W niedzielę  o godz.15.00 poprzedzona koronką.

4. We wtorek święto Ofiarowania Pańskiego czyli MB Gromnicznej. Msza św. O godz.19.00. Podczas Mszy święcenie gromnic. Po Mszy zbiórka ofiar na klasztory klauzurowe.
5. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi w czwartek od 17.30.
6. Objazd chorych w piątek od godz,8.00. Chorych można zgłaszać w zakrystii.
7. W ubiegła niedzielę zebraliśmy na pomoc dla Chorwacji 375,20 PLN. Za złożone ofiary serdecznie dziękuję.
8. Bardzo dziękuję za liczny udział w spotkaniach kolędowych. Dziękuję za radość spotkania,za wspólną modlitwę,za złożone ofiary.Mając nadzieję na tradycyjną kolędę w przyszłym roku życzę Czcigodnym Parafianom by Boże błog. Towarzyszyło wam każdego dnia. Dziękuję młodzieży za przygotowanie wody święconej, P.Małgorzacie,Cecylii,Wiktorii ,Joannie, Amelce,Marzenie i p.Rafałowi za oprawę muzyczną. Bóg zapłać.
9. Spotkanie organizacyjne rodziców dzieci pierwszokomunijnych w czwartek 04.02.w łączności z wieczorną Mszą św.
10. Nasz kościół parafialny jest otwarty na modlitwę codziennie od 9-17.

stat4u