1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp . Dorota Walkowiak,Beata Buła,Wioletta Kotlarska,Hanna Piosik.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. Przypominam o zasadach sanitarnych na które szczególnie musimy zwracać uwagę.W związku z ograniczeniami do końca pandemii dodatkowa Msza św. W niedzielę  o godz.15.00 poprzedzona koronką.

4. W ubiegła niedzielę zebraliśmy podczas składki remontowej 2685 PLN i 1 Euro. Złożono 3 ofiary indywidualne do złotej księgi. Stan zadłużenia to 32764 PLN. Bardzo dziękuję za pomoc w spłacaniu zadłużenia wyrażaną hojnymi ofiarami.Bóg zapłać.
5. Bardzo dziękuję za udział w spotkaniach kolędowych,które będziemy kontynuować w nadchodzącym tygodniu.
6. Dzisiaj Dzień Solidarności i modlitwy za ofiary trzęsienia ziemi w Chorwacji. Po Mszach zbiórka ofiar na pomoc poszkodowanym.
7. Od jutra rozpoczynamy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Zachęcam do modlitwy w tej intencji.
8. Spotkanie organizacyjne rodziców dzieci pierwszokomunijnych w czwartek 04.02.w łączności z wieczorną Mszą św.
9. Nasz kościół parafialny jest otwarty na modlitwę codziennie od 9-17.