1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp . Marta Ptak,Marlena Cwojdzińska,Danuta Winiarz.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. Przypominam o zasadach sanitarnych na które szczególnie musimy zwracać uwagę.W związku z ograniczeniami do końca pandemii dodatkowa Msza św. W niedzielę  o godz.15.00 poprzedzona koronką.

4. Od wtorku 19.01.AD 2021 rozpoczynamy Msze kolędowe,które będą odprawiane o godz.17.30 lub 18.30.Msza będzie odprawiona w intencji mieszkańców poszcególnych rejonów kolędowych. Bardzo proszę by każdy dom kolędowy wydelegował jedną lub dwie osoby, które będą zanosiły do naszych mieszkań przygotowane błogosławieństwo oraz wodę święconą. W naszych domach druga część kolędy czyli poświęcenie domów dokonane przez głowę rodziny. Po każdej mszy krótki koncert kolędowy w wykonaniu naszego organisty p. Rafała. Ofiary kolędowe będą przeznaczone na spłatę zobowiązań za ogrzewanie kościoła. Szczegółowy plan wywieszony jest w gablocie i na stronie internetowej. Jeśli komuś nie pasuje wyznaczony termin może przyjść w innym dogodniejszym.
5. Dzisiaj składka remontowa,którą polecam ofiarności Parafian.
6. W przyszłą niedzielę Dzień Solidarności i modlitwy za ofiary trzęsienia ziemi w Chorwacji. Po Mszach zbiórka ofiar na pomoc poszkodowanym.
7. Nasz kościół parafialny jest otwarty na modlitwę codziennie od 9-15.30.