1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp . Justyna Barska, Magdalena Skołożdży, Alicja Przybyła, Lucyna Barska. Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. Przypominam o zasadach sanitarnych na które szczególnie musimy zwracać uwagę. W związku z ograniczeniami do końca pandemii dodatkowa Msza św. W niedzielę o godz.15.00 poprzedzona koronką.

4. Po Mszach zebraliśmy na Krajowy Fundusz Misyjny 214,45 PLN. Za wszystkie ofiary serdecznie dziękuję.
5. We wtorek Msza św. wyjątkowo rano o 09.30. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
6. Od wtorku 19.01.AD 2021 rozpoczynamy Msze kolędowe, które będą odprawiane o godz.17.30 lub 18.30.Msza będzie odprawiona w intencji mieszkańców poszczególnych rejonów kolędowych. Bardzo proszę by każdy dom kolędowy wydelegował jedną lub dwie osoby, które będą zanosiły do naszych mieszkań przygotowane błogosławieństwo oraz wodę święconą. W naszych domach druga część kolędy czyli poświęcenie domów dokonane przez głowę rodziny. Po każdej mszy krótki koncert kolędowy w wykonaniu naszego organisty p. Rafała. Ofiary kolędowe będą przeznaczone na spłatę zobowiązań za ogrzewanie kościoła. Szczegółowy plan wywieszony jest w gablocie i wkrótce na stronie internetowej. Jeśli komuś nie pasuje wyznaczony termin może przyjść w innym dogodniejszym.
7. Za tydzień składka remontowa, którą polecam ofiarności Parafian. Dzięki hojności Czcigodnych Parafian umniejszyliśmy zadłużenie o 6550,40 PLN. Do spłaty pozostało 35449,60 PLN. Bóg zapłać.
8. Nasz kościół parafialny jest otwarty na modlitwę codziennie od 9-15.30