Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Magdalena Pyszkowska,Ewa Jóżwiak, Agnieszka Kubaś, Paulina Żok. Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. Przypominam o zasadach sanitarnych na które szczególnie musimy zwracać uwagę.W związku z ograniczeniami do końca pandemii dodatkowa Msza św. W niedzielę  o godz.15.00 poprzedzona koronką.

4. Zachęcam do zyskiwania odpustów za nawiedzenie cmentarza do końca listopada.
5. Rozpoczynamy nowy Rok Liturgiczny. Hasło Roku Duszpasterskiego to słowa „Zgromadzeni na świętej Uczcie”. W Adwencie będziemy radośnie oczekiwać na narodzenie Pana Jezusa. Roraty będziemy odprawiać we wtorki,czwartki i piątki. Dzieci proszę o przygotowanie lampionów.
6. Można już nabywać kalendarze Archiwum Archidiecezjalnego w cenie 3 PLN.
7. Można nabywać opłatki i świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom w zakrystii.Za duże składamy ofiarę 15,50 PLN za małą 7PLN.
8.  W przyszłą niedzielę Dzień pomocy modlitewnej i materialnej dla Kościoła na Wschodzie.Po Mszach zbiórka ofiar na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
9. Nasz kościół parafialny jest otwarty na modlitwę codziennie od 9-15.30.


stat4u