Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję wszystkim,którzy uczestniczyli i prowadzili modlitwy podczas nabożeństw różańcowych.Dziękuję dzieciom,rodzicom i scholi za przeprowadzenie nabożeństw dla dzieci.Niech Matka Boża wyprasza potrzebne łaski.
2. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Ewa Wita,Ewa Kliks,Bernadetta Waszkowiak,Urszula Ratajska Bóg zapłać.
3. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.

4. Z powodu bycia naszego powiatu w strefie czerwonej przypominam i apeluję o noszenie maseczek i dezynfekcję. Świątynia jest zdezynfekowana.Dbajmy też o dezynfekcję rąk. W zawiązku z nową sytuacją do końca bycia naszego powiatu w tej strefie dodatkowa Msza św. W niedzielę  o godz.15.00 poprzedzona koronką.
5. Dzisiaj i jutro cmentarze jeszcze są zamknięte.Zachęcam do nawiedzania cmentarzy od wtorku.W tym roku z racji pandemii można zyskiwać odpusty za zmarłych przez cały miesiąc listopad.
6. Przed nami dni modlitwy za zmarłych czyli tzw.wymienianki. Nazwiska naszych zmarłych będziemy wyczytywać w łączności z mszami w sobotę i niedzielę przez cały miesiąc listopad. Kartki do wypisania nazwisk można zabierać przy wejściu do kościoła.Wypełnione wrzucamy do skarbony.
7. W poniedziałek Dzień Zaduszny. Zaduszki przygotowane przez młodzież naszej parafii w łączności z Mszą o godz.19:00. Msza w intencji wszystkich zmarłych w ostatnim roku.
8. Okazja do comiesięcznej spowiedzi w czwartek od 16:30.Po skorzystaniu ze spowiedzi prosimy dezynfekować folie rozpylaczem stojącym przy konfesjonale.
9. Z racji rozwoju epidemii comiesięczne odwiedziny chorych są zawieszone.
10. Nasz kościół parafialny jest otwarty na modlitwę codziennie od 9-17

stat4u