Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Trwa miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy według następującego porządku :
- dla dorosłych od poniedziałku do czwartku o godz.18.00,w piątek i sobotę o 18.30,w niedzielę o godz.9.00,
- dla dzieci we wtorek i czwartek o godz.17.30. Zachęcam do uczestnictwa.
2. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Joanna Frąckowiak,Hanna Fligier,Ewa Mencel. Dziękuję osobom porządkującym kwiaty wokół kościoła. Bóg zapłać.
3. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.

4. Z powodu bycia naszego powiatu w strefie czerwonej przypominam i apeluję o noszenie maseczek i dezynfekcję. Świątynia jest zdezynfekowana.Dbajmy też o dezynfekcję rąk. W zawiązku z nową sytuacją do końca bycia naszego powiatu w tej strefie dodatkowa Msza św. W niedzielę  o godz.15.00 poprzedzona koronką.
5. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy 1220,20 PLN.Dziękuję Czcigodnym Parafianom za hojność i otwarte serce. Dziękuję także za ofiary wpłacane na parafialne konto.
6. Na Papieskie Dzieła Misyjne zebraliśmy 99,60 PLN. W imieniu misjonarzy bardzo dziękuję.
7. Przed nami Uroczystość Wszystkich Świętych.Wyjątkowo w tym roku nie będzie Mszy i procesji na cmentarzu. Zapraszam na Msze w kościele o 9.30 i 15.00.Cmentarze odwiedzamy indywidualnie w dniu uroczystości lub w dni oktawy.
8. Przed nami dni modlitwy za zmarłych czyli tzw.wymienianki. Nazwiska naszych zmarłych będziemy wyczytywać w łączności z mszami w sobotę i niedzielę przez cały miesiąc listopad. Kartki do wypisania nazwisk można zabierać przy wejściu do kościoła.Wypełnione wrzucamy do skarbony.
9. Nasz kościół parafialny jest otwarty na modlitwę codziennie od 9-17

stat4u