1. Trwa miesiąc pażdziernik. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy według następującego porządku :
- dla dorosłych od poniedziałku do czwartku o godz.18.00,w piątek i sobotę o 18.30,w nidzielę o godz.9.00,
- dla dzieci we wtorek i czwartek o godz.17.30. Zachęcam do uczestnictwa.
2. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne p.Halinie Molickiej.

3. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na Dzieło Nowego Tysiąclecia 95,50 PLN. Za wszystkie ofiary serdecznie dziękuję.
4. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
5. Z powodu bycia naszego powiatu w strefie czerwonej przypominam i apeluję o noszenie maseczek i dezynfekcję. Świątynia jest zdezynfekowana.Dbajmy też o dezynfekcję rąk. W zawiązku z nową sytuacją do końca bycia naszego powiatu w tej strefie dodatkowa Msza św. W niedzielę  o godz.15.00 poprzedzona koronką.
6. W dzisiejszą niedzielę składka remontowa. Dziękuję także za ofiary wpłacane na parafialne konto.
7. Dzisiaj Światowa Niedziela Misyjna. Zbiórka ofiar na Papieskie Dzieła Misyjne po Mszach św.
8. Nasz kościół parafialny jest otwarty na modlitwę codziennie od 9-17.