Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Trwa miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy według następującego porządku :
- dla dorosłych od poniedziałku do czwartku o godz.18.00,w piątek i sobotę o 18.30,w niedzielę o godz.9.00,
- dla dzieci we wtorek i czwartek o godz.17.30. Zachęcam do uczestnictwa.
2. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne p.Halinie Molickiej.

3. Dzisiaj przeżywamy Dzień Papieski pod hasłem TOTUUS TUUS. Rocznica wyboru przypada w piątek. Tego dnia w modlitwie dziękujmy za dar życia i pontyfikatu św.Jana Pawła II. Po mszach zbiórka ofiar na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia.
4. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
5. Z powodu bycia naszego powiatu w strefie czerwonej przypominam i apeluję o noszenie maseczek i dezynfekcję. Świątynia jest zdezynfekowana.Dbajmy też o dezynfekcję rąk.
6. Z powodu nasilenia pandemii spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych zostaje odwołane.
7. W przyszłą niedzielę składka remontowa. Rada Ekonomiczna podczas spotkania zaakceptowała propozycję zainstalowania ogrzewania ławkowego w naszym kościele. W czwartek firma Izoterma dokonała niezbędnych pomiarów i przystąpiła do realizacji. Mamy nadzieję na uruchomienie ogrzewania jeszcze tej zimy.
8. W przyszłą niedzielę Światowa Niedziela Misyjna. Zbiórka ofiar na Papieskie Dzieła Misyjne po Mszach św.
9. W środę Dzień Edukacji Narodowej. Nauczycielom,wychowawcom,pracownikom oświaty życzymy radosnej realizacji swego powołania.Tego dnia modlitwę różańcową ofiarujemy w intencji wszystkich pracowników szkoły.
10. W zakrystii można nabywać płyty z nawiedzenia.
11. Nasz kościół parafialny jest otwarty na modlitwę codziennie od 9-17.

stat4u