1. Trwa miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy według następującego porządku :
- dla dorosłych od poniedziałku do czwartku o godz.18.00,w piątek i sobotę o 18.30,w niedzielę o godz.9.00,
- dla dzieci we wtorek i czwartek o godz.17.30
2. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Barbara Drozdowska,Ewa Matysiak,Halina Pawłowska
3. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na KUL,ASD i szkoły katolickie 135,50 PLN

4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Dzień Papieski. Po mszach zbiórka ofiar na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia.
5. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
6. Spotkanie Rady Duszpasterskiej w czwartek o 19.30
7. Już dzisiaj zapowiadam spotkanie rodziców dzieci pirwszokomunijnych w czwartek 15.10.o godz.19.30.
8. Nasz kościół parafialny jest otwarty na modlitwę codziennie od 9-17.