1. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na remonty 2146,30 a na potrzeby Ziemi Świętej 299,42 .Za okazaną hojność Szlachetnym Parafianom bardzo serdecznie dziękuję. Bóg zapłać.
2. We wtorek w liturgii święto św. Archaniołów Michała,Gabriela i Rafała. To także dzień imienin Pana Organisty.Solenizantowi życzymy obfitości Łask Bożych,zdrowia i szczęścia oraz opieki Matki Bożej.
3. W zakrystii można odbierać filmy z Nawiedzenia. Osoby niezapisane mogą także jeszcze zakupić filmy.
4. Wtym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi wyjątkowo w czwartek od godz.16.30.

5. W czwartek rozpoczyna się miesiąc pażdziernik. Nabożeństwa różańcowe:
-dla dorosłych od poniedziałku do czwartku o godz.18.00,w piątek i sobotę o 18.30.w niedzielę o 9.00.
-dla dzieci we wtorek i czwartek o godz.17.30. Dzieci zbierają karty z postaciami świętych.
Zachęcam do uczestniczenia.
6. Dzisiaj po mszach św.zbiórka ofiar na KUL,ASD i szkoły katolickie