1. Dzisiaj składka remontowa z racji 3 niedzieli miesiąca. Po mszach zbiórka na potrzeby Ziemi Świętej.
2. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Renata Rogozińska i Teresa Nowak.

3. Kurs przedmałżeński w wolsztyńskiej Farze od poniedziałku do piątku /21-25.09.2020/.Spotkania codziennie o godz.19.00.
4. W przyszłą niedzielę po mszach św.zbiórka ofiar na KUL,ASD i szkoły katolickie.
5. Spotkanie Rady Ekonomicznej we wtorek po Mszy św. W związku z tym biuro parafialne będzie czynne tylko w czwartek.
6. Nasz kościół parafialny jest otwarty na modlitwę codziennie od 9-17.