Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. W środę rozpoczynamy czas Nawiedzenia,cudowne spotkanie z naszą Matką w ikonie Jasnogórskiej. Gromadzimy się w kościele na modlitewnym czuwaniu i wspólnym przejściu na miejsce powitania. W procesji niesiemy sztandary i feretrony.Po przyjściu do kościoła delegacje przywitają MB. Potem Msza a po niej czuwanie. Msza o północy Pasterka z udziałem kapłanów pochodzących i pracujących w naszej parafii. Ostatnia Msza o godz.08.00 dla chorych i ludzi w podeszłym wieku z możliwością przyjęcia sakramentu chorych. Po niej pożegnanie obrazu. W związku z Nawiedzeniem nie będzie Mszy św.w czwartek.Zachęcam do uczestniczenia w Mszy pożegnalnej w Solcu Nowym o godz.16.00. Plan Nawiedzenia jest wywieszony w gablocie. Można go także zabrać w formie drukowanej.
2. Osoby czytające podczas Mszy św. Mogą w zakrystii odbierać kserokopie tekstów.

3. Jeśli ktoś został wyznaczony przez ks. Tomka do jakiejś funkcji a teraz nie może jej podjąć proszę o kontakt z proboszczem
4. Podziękowania:
a/za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Daniela Wolnik,Małgorzata Hamrol,Karolina,Julita,Lena Mikołajczyk,Renata Piskorska
5. Zapowiedzi przedmałżeńskie:
-Łukasz Kaczmarek z Wroniaw i Patrycja Stachowiak z Kębłowa,
-Konrad Śmidoda z Solca Nowego i Monika Knobel z Wroniaw,
-Mateusz Krawczyk z Wolsztyna i Patrycja Sapa z Wroniaw.
6. We wtorek o godz.17:00 Msza św. Na rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Uczniów klasy pierwszej zapraszam z tornistrami,które bedą pobłogosławione. Opiekunami dzieci podczas mszy będą ich rodzice. Zabieramy także maseczki.

stat4u