1. Dzisiaj przypada trzecia niedziela miesiąca. Składka przeznaczona jest na ostateczne pokrycie kosztów remontu ściany ołtarzowej w kościele. Za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać!
2. Biuro Parafialne czynne w tym tygodniu we wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 18.30.
3. Nowenna i Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek po Mszy św. o godz. 19.00. Intencje do wspólnej modlitwy można składać przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.
4. Msza Święta, podczas której chciałbym podziękować Panu Bogu i ludziom za 7-letnią proboszczowską posługę w naszej parafii odbędzie się w najbliższą niedzielę 26 lipca o godz. 11.30. Tego dnia nie będzie Mszy św. o godz. 9.30.

5. Z racji przypadającego w sobotę 25. lipca wspomnienia św. Jakuba Apostoła oraz św. Krzysztofa patrona kierowców, w najbliższą sobotę po Mszy św. o godz. 19.00 oraz niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 tradycyjne błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych.
6. Przypominam, że ze względu na trwającą epidemię obowiązkowe pozostaje zakrywanie twarzy maseczką przez uczestników liturgii.
7. Dyspensa od obowiązku niedzielnego i świątecznego uczestnictwa we Mszy Świętej dotyczy tylko osób w podeszłym wieku i kobiet w stanie błogosławionym, osób z objawami infekcji oraz tych, którzy czują wielką obawę przed zarażeniem.
8. W dalszym ciągu rekomenduje się przyjmowanie Komunii św. na rękę. Jak poprawnie przyjmować Komunię Świętą na rękę pokazuje filmik na: https://www.youtube.com/watch?v=AkxsKesRr3Y
9. Kościół pozostaje otwarty na indywidualną modlitwę: w niedziele od 10.30 do 19.00 oraz w dni powszednie od 9.00 do 19.00.
10. Msze św. są transmitowane na stronie internetowej www.parafiawroniawy.pl
● za posprzątanie kościoła oraz ofiary pieniężne: Magdalenie Ratajskiej, Marioli Kurpisz.
12. Przy wyjściu z kościoła do nabycia: „Przewodnik Katolicki” (cena 6 zł); „Gość Niedzielny” (cena 6 zł) i dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” (5 zł) i „Mały Przewodnik Katolicki” (cena 8,90 zł).
13. Wszystkim, którzy rozpoczęli już wakacje życzę dobrego i bezpiecznego odpoczynku.