1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu. Za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać!
2. Biuro Parafialne czynne w tym tygodniu we wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 18.30.
3. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną we wtorek 7 lipca od godz. 8:00.

4. Nowenna i Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek po Mszy św. o godz. 19.00. Intencje do wspólnej modlitwy można składać przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.
5. Przypominam, że ze względu na trwającą epidemię obowiązkowe pozostaje zakrywanie twarzy maseczką przez uczestników liturgii.
6. Dyspensa od obowiązku niedzielnego i świątecznego uczestnictwa we Mszy Świętej dotyczy tylko osób w podeszłym wieku i kobiet w stanie błogosławionym, osób z objawami infekcji oraz tych, którzy czują wielką obawę przed zarażeniem.
7. W dalszym ciągu rekomenduje się przyjmowanie Komunii św. na rękę. Jak poprawnie przyjmować Komunię Świętą na rękę pokazuje filmik na: https://www.youtube.com/watch?v=AkxsKesRr3Y
8. Kościół pozostaje otwarty na indywidualną modlitwę: w niedziele od 10.30 do 19.00 oraz w dni powszednie od 9.00 do 19.00.
9. Msze św. są transmitowane na stronie internetowej www.parafiawroniawy.pl
● za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz ofiary pieniężne: Darii Reimann, Joannie Rozynek, Katarzynie Wajs, Elżbiecie Jackowiak, Beacie Jęczkowiak.
11. Przy wyjściu z kościoła do nabycia: „Przewodnik Katolicki” (cena 6 zł); „Gość Niedzielny” (cena 6 zł) i dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” (5 zł) i „Mały Przewodnik Katolicki” (cena 8,90 zł).
12. Wszystkim, którzy rozpoczęli już wakacje życzę dobrego i bezpiecznego odpoczynku.