Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

INTENCJE MSZALNE 08.02- 16.02.2020 r.

 

NIEDZIELA 09.02. V Niedziela Zwykła
Godz. 9:30 W intencji śp. Adama Piosika (w r. śm.); Witolda Słomińskiego
WTOREK 11.02. NMP z Lourdes
Godz.18:30 W intencji śp. Renaty Piosik – int. od Danki z Rodziną
CZWARTEK 13.02.
Godz.18:30 W intencji śp. Anny i Bernarda Zielińskich; Stanisława Kulus
PIĄTEK 14.02. św. Cyryla i Metodego, patronów Europy
Godz. 19:00 W intencji Krystyny z okazji 60 rocznicy Urodzin, z podziękowaniem Panu Bogu i Matce Najświętszej za przeżyte lata i otrzymane łaski oraz prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Jubilatki i najbliższych
SOBOTA 15.02.
Godz. 15:00 W intencji Barbary i Józefa z okazji 40 rocznicy Ślubu, z podziękowaniem Panu Bogu i Matce Najświętszej za łaski otrzymane w życiu małżeńskim i rodzinnym oraz prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów i najbliższych
Godz. 19:00 W intencji śp. Bolesława Czych (w 13 r. śm.) i za dusze w czyśćcu cierpiące
NIEDZIELA 16.02. VI Niedziela Zwykła
Godz. 9:30 W intencji śp. Henryka Wiśniewskiego (w I r. śm.); Zygfryda, Katarzyny i Józefa Wiśniewskich

Wszelkie błędy bardzo proszę zgłaszać przed Mszą św. w zakrystii!

P r o b o s z c z


 

stat4u