Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

INTENCJE MSZALNE 25.01- 02.02.2020 r.

 

NIEDZIELA 26.01. III Niedziela Zwykła
Godz. 9:30 W intencji śp. Michaliny Murek (w I r. śm.); Hieronima Murek oraz zmarłych z Rodziny
WTOREK 28.01.
Godz.18:30 W intencji Jędrzeja z okazji I rocznicy Urodzin, z  podziękowaniem Panu Bogu i Matce Najświętszej za dar życia oraz prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla dziecka i najbliższych
Godz.20:00 W intencji Parafian
CZWARTEK 30.01.
Godz.18:30 W intencji śp. Brunona Śmidody (w I r. śm.) – int. od Żony i Córki z Rodziną oraz zmarłych z rodzin Śmidodów, Małych i Hamroli
PIĄTEK 31.01.
Godz. 19:00 W intencji śp. Joanny, Adama, Ryszarda, Andrzeja i Zofii Szeflerów; Ireny, Stanisława Kaźmierczaków oraz zmarłych z Rodziny
SOBOTA 01.02.
Godz. 19:00 W intencji śp. Zofii i Edmunda Milarczyków
NIEDZIELA 02.02. Święto Ofiarowania Pańskiego
Godz. 9:30 W intencji Wojtka z okazji 4 rocznicy Urodzin, z podziękowaniem Panu Bogu za dar życia, otrzymane łaski oraz prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla dziecka i najbliższych

Wszelkie błędy bardzo proszę zgłaszać przed Mszą św. w zakrystii!

P r o b o s z c z


 

stat4u