Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

INTENCJE MSZALNE 11.01- 19.01.2020 r.

 

NIEDZIELA 12.01. Niedziela Chrztu Pańskiego
Godz. 9:30 W intencji Matyldy z okazji I rocznicy Urodzin, z podziękowaniem Panu Bogu i Matce Najświętszej za dar życia oraz prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla dziecka i najbliższych
WTOREK 14.01.
Godz. 9:00 W intencji Parafian
PIĄTEK 17.01.
Godz. 9:00 W intencji Parafian
SOBOTA 18.01.
Godz. 19:00 W intencji śp. Feliksa Nowaka (w 10 r. śm.); Lucyny, Piotra Kaczmarków; Marioli Nowak
NIEDZIELA 19.01. II Niedziela Zwykła
Godz. 9:30 W intencji śp. Gabrieli Wojtkowiak – int. od Rodziny Joklów oraz w intencji śp. Heleny, Józefa Joklów; Jana Stachowiaka; Marii, Wincentego Drąg; Wandy, Nikodema Dubaniewiczów

Wszelkie błędy bardzo proszę zgłaszać przed Mszą św. w zakrystii!

P r o b o s z c z


 

stat4u