Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Intencje mszalne 24.08 - 01.09.2019 r.

INTENCJE MSZALNE 24.08 - 01.09.2019 r.

 

NIEDZIELA 25.08.  XXI Niedziela Zwykła
Godz. 9:30 1.    W intencji śp. Krystyny Hetman, Michała Hetmana; Heleny Kryś oraz zmarłych z Rodziny;
2.    W intencji Anny i Krzysztofa z okazji 15 rocznicy Ślubu, z podziękowaniem Panu Bogu za łaski otrzymane w życiu małżeńskim i rodzinnym oraz prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Małżonków i najbliższych
PONIEDZIAŁEK 26.08. Uroczystość NMP Częstochowskiej
Godz. 19:00 W intencji Parafian
WTOREK 27.08.
Godz. 18:30 1.    W intencji śp. Elżbiety Pawłowskiej (w 12 r. śm.) oraz zmarłych z Rodzin Pawłowskich i Tomiaków;
2.    W intencji śp. Anny Kaczmarek w 90. rocznicę urodzin – int. od Syna Franciszka z Rodziną
CZWARTEK 29.08.
Godz. 18:30 W intencji śp. Heleny, Feliksa, Marii, Tadeusza; Mariana, Doroty Kryś; Teresy, Lecha Szafrańskich oraz zmarłych z Rodzin Ławeckich i Krysiów
PIĄTEK 30.08.
Godz. 19:00 W intencji Natalii i Roberta z okazji I rocznicy Ślubu, z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski w życiu małżeńskim i rodzinnym oraz za dar macierzyństwa oraz prośbą o dalsze boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla małżonków i najbliższych
SOBOTA 31.08.
Godz. 15:00 W intencji Barbary z okazji 70. rocznicy Urodzin, z podziękowaniem Panu Bogu za przeżyte lata i otrzymane łaski oraz prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Jubilatki i najbliższych
Godz. 19:00 W intencji Wojtka w drugą rocznicę przeszczepu, z podziękowaniem Panu Bogu  i Matce Najświętszej za wysłuchane modlitwy i otrzymane łaski oraz prośbą do Jezusa Miłosiernego o dalszą opiekę nad Wojtkiem w codziennym życiu, zdrowie i siły do pokonywania trudności
NIEDZIELA 01.09. XXII Niedziela Zwykła
Godz. 9:30 W intencji śp. Mieczysława, Zofii Hanyżów; Bogusława Rychłego i zmarłych z Rodziny

Wszelkie błędy bardzo proszę zgłaszać przed Mszą św. w zakrystii!

P r o b o s z c z


 

stat4u