Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Intencje mszalne 27.07 - 04.08.2019 r.

INTENCJE MSZALNE 28.07.  XVII Niedziela Zwykła

 

NIEDZIELA 28.07.  XVII Niedziela Zwykła
Godz. 9:30 1.    W intencji śp. Henryka Wojciechowskiego (w 9 r. śm.) – int. od Żony, Dzieci i Wnuków;
2.    W intencji śp. Elżbiety Krajewskiej (w 3 r. śm.) oraz zmarłych z Rodzin Krajewskich, Brojakowskich i Przybyłów
WTOREK 30.07.
Godz. 18:30 W intencji śp. Kazimierza i Marty Dodot; Henryka i Grażyny Firlej
CZWARTEK 01.08. Msza św. zbiorowa:
Godz. 18:30 1.W intencji śp. Ryszarda Szeflera; Stanisława Weiss; Joanny, Adama, Andrzeja Szeflerów; Genowefy i Stanisława Rydlewskich;
2.W intencji śp. Teresy Michnikowskiej – int. od chrześniaczki Grażynki z rodziną;
3.W intencji śp. Tadeusza Andrysa (w 8 r. śm.); Klary, Franciszka Zboralskich oraz zmarłych z Rodziny;
4.W intencji śp. Elżbiety Waligórskiej;
5.W intencji Anety i Mateusza w I rocznicę Ślubu, z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski w życiu małżeńskim, za dar rodzicielstwa i z prośbą o szczęśliwe rozwiązanie dla Anety i Ewy, a także dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej;
6.W intencji Urszuli i Krzysztofa w  35 rocznicę Ślubu oraz Ewy i Adama w 10 rocznicę Ślubu, z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski w życiu małżeńskim i rodzinnym oraz prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki bożej dla małżonków i najbliższych;
7.W intencji Darii i Ryszarda z okazji 5 rocznicy Ślubu, z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski w życiu małżeńskim i rodzinnym oraz prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla małżonków i najbliższych
PIĄTEK 02.08.
Godz. 19:00 W intencji śp. Mariana Skorupińskiego – int. od Synów z Rodzinami
SOBOTA 03.08. 
Godz. 14:00 Ślub: Daria i Damian
Godz. 15:30 Ślub: Magdalena i Michał
Godz. 19:00 W intencji śp. Teresy Michnikowskiej – int. od Sąsiadów
NIEDZIELA 04.08. XVIII Niedziela Zwykła
Godz. 9:30 W intencji śp. Jana, Anny Zboralskich oraz zmarłych z Rodziny

Wszelkie błędy bardzo proszę zgłaszać przed Mszą św. w zakrystii!

P r o b o s z c z


 

stat4u