Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Intencje mszalne 13.07 - 21.07.2019 r.

INTENCJE MSZALNE 13.07 - 21.07.2019 r.

 

NIEDZIELA 14.07.  XV Niedziela Zwykła
Godz. 9:30 W intencji śp. Józefa Jokiel (w r. śm.); Heleny Jokiel; Jana Stachowiaka; Marii, Wincentego Drąg
WTOREK 16.07.
Godz. 18:30 W intencji śp. Mariana Skorupińskiego – int. od Sąsiadów z ul. Dworcowej
CZWARTEK 18.07.
Godz. 18:30 W intencji śp. Stefana, Pelagii, Tadeusza, Adolfa, Tomasza, Sylwestra, Teresy Waszkowiaków; Józefa, Stanisławy, Franciszka, Czesławy, Władysławy, Wacława Walenciaków
PIĄTEK 19.07.
Godz. 19:00 W intencji Wiolety i Marka z okazji 30 rocznicy Ślubu, z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski w życiu małżeńskim i rodzinnym oraz prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów i najbliższych
SOBOTA 20.07. 
Godz. 19:00 W intencji śp. Agnieszki, Czesława, Jadwigi, Antoniego Kaczmarków; Adama, Michała, Cecylii Piosików; Józefy, Wincentego Rozynków; Zofii, Jana Małeckich, Józefa Sapy; Marty i Kazimierza Dodot oraz dusz w czyśćcu cierpiących
NIEDZIELA 21.07. XVI Niedziela Zwykła
Godz. 9:30 W intencji śp. Leona, Łucji, Alojzego Rogozińskich; Heleny i Wacława Szott

Wszelkie błędy bardzo proszę zgłaszać przed Mszą św. w zakrystii!

P r o b o s z c z


 

stat4u