Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Intencje mszalne 26.01 – 03.02.2019 r.

INTENCJE MSZALNE 26.01 – 03.02.2019 r.

 

NIEDZIELA 27.01. III Niedziela Zwykła
Godz. 9:30 W intencji śp. Henryka, Jana, Heleny Wojciechowskich; Praksedy, Edmunda Bułów; Jerzego Mikołajczaka; Danuty, Edmunda Maluśkich oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
WTOREK 29.01.
Godz. 18:30 1.    W intencji śp. Renaty Piosik
2.    W intencji śp. Wandy i Józefa Mielcarków; Emilii i Stanisława Zbyrad – int. od wnuków i prawnuków
CZWARTEK 31.01.
Godz. 18:30 W intencji Małgorzaty i Przemysława z okazji 20 rocznicy Ślubu, z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski w życiu małżeńskim i rodzinnym oraz prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Małżonków i Najbliższych
PIĄTEK 01.02.
Godz. 19:00 W intencji śp. Zofii i Edmunda Milarczyk oraz zmarłych z Rodziny
SOBOTA 02.02. Święto Ofiarowania Pańskiego
Godz. 19:00 W intencji śp. Pelagii, Stefana, Tadeusza, Adolfa, Sylwestra, Teresy Waszkowiaków
NIEDZIELA 03.02. IV Niedziela Zwykła
Godz. 9:30 W intencji Wojtka z okazji 3 rocznicy Urodzin, z podziękowaniem Panu Bogu za dar życia, otrzymane łaski oraz prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla dziecka i najbliższych

Wszelkie błędy bardzo proszę zgłaszać przed Mszą św. w zakrystii!

P r o b o s z c z


 

stat4u