Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Intencje mszalne 22.04-29.04.2018 r.

INTENCJE MSZALNE 22.04-29.04.2018 r.

 

NIEDZIELA 22.04. IV Niedziela Wielkanocna
Godz. 9:30 W intencji  śp. Jerzego Polanowskiego – int. od Rodziny i pracowników Agrofirmy
WTOREK 24.04.
Godz. 18:30 W intencji śp. Albina Utraty; Jana, Elżbiety Woźnych; Andrzeja, Jarosława Nowaków; Genowefy Mrozek i za dusze w czyśćcu cierpiące
CZWARTEK 26.04.
Godz. 18:30 W intencji śp. Marii Gałęzowskiej – int. od VII Róży Matek Żywego Różańca     
PIĄTEK 27.04.
Godz. 19:00 W intencji śp. Tomasza Waszkowiaka – int. od Dzieci
SOBOTA 28.04.
Godz. 15:00 W intencji Wandy i Adama z okazji 50 rocznicy Ślubu, z podziękowaniem Panu Bogu za wspólnie przeżyte lata, otrzymane łaski w życiu małżeńskim i rodzinnym oraz prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej; w intencji Adriany z okazji 18 rocznicy Urodzin, z podziękowaniem Panu Bogu za dar życia, otrzymane łaski i prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej na całe dorosłe życie
Godz. 19:00 W intencji śp. Mieczysława Olszewskiego; s. Lidii Rozynek
NIEDZIELA 29.04. V Niedziela Wielkanocna
Godz. 9:30 W intencji  śp. Marii, Mirosławy, Szczepana Widenskich; Stefanii, Marii, Stanisława Małych; Agnieszki, Wincentego Tomiaków oraz zmarłych z Rodziny

Wszelkie błędy bardzo proszę zgłaszać przed Mszą św. w zakrystii!

P r o b o s z c z


 

stat4u