Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Intencje mszalne 08.10-15.10.2017 r.

INTENCJE MSZALNE 08.10-15.10.2017 r.

 

NIEDZIELA 08.10. XXVII Niedziela Zwykła
Godz. 9:30 W intencji śp. Michała Prządki (w r. śm.); Kazimiery Prządka; Kazimierza Wieczorka; Teresy i Jana Wieczorków
WTOREK 10.10.
Godz. 18:30 W intencji śp. Wandy, Nikodema Dubaniewicz (w  r. śm.) oraz zmarłych z Rodziny
CZWARTEK 12.10.
Godz. 18:30 W intencji śp. Heleny, Tomasza, Stanisławy, Kazimierza, Henryka, Heleny i Czesława Rozynków; Marii, Jana, Leona, Stanisława Maniów; Władysławy i Czesława Dobów; Mieczysława Piechnika; Stanisława Stachowiaka i za dusze w czyśćcu cierpiące
PIĄTEK 13.10.
Godz. 14:30 Ślub: Renata i Andrzej
Godz. 19:00 W intencji śp. Heleny Kaczmarek (w I r. śm.)
Godz. 19:00 Msza św. zbiorowa:
1.W intencji o łaskę zdrowia dla Renaty i Julki;
2.W intencji o szczęśliwą operację dla Aleksandry;
3.W intencji z okazji 25 rocznicy Ślubu, podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów i najbliższych;
4.W intencji z prośbą o łaskę zdrowia dla syna Marka oraz przyjaciółki Renaty i Grzegorza;
5.W intencji śp. Wiesława Buły – int. od IV Róży Żywego Różańca Ojców;
6.W intencji śp. Krzysztofa Jackowiaka – int. od Żony i Córek;
7.W intencji śp. Józefa Piosika – int. od Sąsiadów z ul. Polnej;
8.W intencji śp. Anny, Mieczysława, Rufina Woźnych; Heleny, Wincentego Gałęzowskich; Bogumiły Kryś; ks. Stefana Szczeblowskiego; ks. Edwarda Nawrota oraz zmarłych z Rodziny i za dusze w czyśćcu cierpiące;
9.W intencji śp. Bolesława, Franciszka, Marianny Czych; Joanny, Władysława, Andrzeja, Jana, Stanisława Dalekich; Włodzimierza Wita; Kazimierza Kaczmarka; Benona Wieczorka; Tomasza, Kazimierza Kuczyk; Barbary, Franciszka Wachowiaków; Marii Ruty; Jerzego, Tadeusza Łuczak
SOBOTA 14.10.
Godz. 14:00 W intencji Teresy i Stanisława z okazji 50 rocznicy Ślubu, z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski w życiu małżeńskim i rodzinnym oraz prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów i najbliższych
Godz. 19:00 W intencji śp. Tadeusza Andrys (w 6 r. śm.); Klary, Franciszka Zborowskich; Alojzy, Jana, Stanisława Brychcy oraz zmarłych z Rodziny
NIEDZIELA 15.10. XXVIII Niedziela Zwykła
Godz. 9:30 W intencji śp. Pelagii, Waleriana Wieczorek; Tadeusza, Sławomira Pauch; Marka Bemka i zmarłych z Rodziny

Wszelkie błędy bardzo proszę zgłaszać przed Mszą św. w zakrystii!

P r o b o s z c z


 

stat4u