Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Intencje mszalne 15.01-22.01.2017 r.

INTENCJE MSZALNE 15.01-22.01.2017 r.

 

NIEDZIELA 15.01. II Niedziela Zwykła
Godz. 9:30 1.    W intencji śp. Heleny Jokiel (w 4 r. śm.); Józefa Jokiel i zmarłych z Rodziny oraz w intencji Gabrieli w 85 rocznicę Urodzin, z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie;
2.    W intencji śp. Agnieszki Kaczmarek oraz w intencji Marysi w I rocznicę Urodzin, z podziękowaniem Panu Bogu za dar życia i prośbą o Boże błogosławieństwo oraz zdrowie dla dziecka i najbliższych
WTOREK 17.01.
Godz. 9:00 W intencji Parafian
CZWARTEK 19.01.
Godz. 9:00 W intencji Parafian
PIĄTEK 20.01.
Godz. 9:00 W intencji śp. Wenancjusza, Jadwigi Jokś; Janiny, Mariana Dobrowolskich; Teresy Sammler
SOBOTA 21.01.
Godz. 19:00 W intencji śp. Danuty, Eugeniusza Maluśkich; Praksedy, Edmunda Bułów; Heleny, Piotra Maluśkich; Eugenii, Jana Kaźmierczaków; Szczepana Strugały oraz zmarłych z Rodziny i za dusze z czyśćcu cierpiące
NIEDZIELA 22.01. III Niedziela Zwykła
Godz. 9:30 W intencji śp. Wandy i Józefa Mielcarek; Emilii i Stanisława Zbyrad – int. od Wnuków i Prawnuków

Wszelkie błędy bardzo proszę zgłaszać przed Mszą św. w zakrystii!

P r o b o s z c z


 

stat4u