INTENCJE MSZALNE OD 29.09.-04.10.AD2020

WTOREK 29.09.
Godz.18:30 +Jarosław Grześkowiak-30 dz.od śm.-od rodziców i rodzeństwa z rodzinami
CZWARTEK 01.10.
Godz.18:30 Msza św.zbiorowa:
1. +Teresa,Bolesław Tomiak,Maria Tomiak,Monika Rogozińska,Stefan Pinkosz++Tomiaków,Pinkoszów i Rogozińskich.
2. +Stanisław Jęczkowiak++Jęczkowiaków,Józefowskich,Przybylskich,Napierałów,Stanisław Merda i za dusze w czyścu cierpiące.
3. +Joanna,Władysław Daleki++z rodziny.
4. +Alfons,Zofia,Józef,Bogumiła Eichler,Genowefa,Stanisław Rydlewscy,Stanisław Weiss++Rydlewskich i Wyrwów.
5. +Pelagia,Franciszek Nowak,Kazimierz,Jadwiga Maksymowicz++Maksymowiczów i Nowaków.
6. +Jan,Józef,Barbara,Łucja Piskorscy,Jadwiga,Antoni,Czesław,Agnieszka,Kazimierz Kaczmarek,Helena,Henryk Horowski,Anna Świątek,Czesława Koczorowska
PIĄTEK 02.10.
Godz. 19:00 +Anna Stroińska-30 r.śm.-Grażyna,Joanna Stanisław Stroiński,Kazimierz Błażejczak i za dusze w czyścu cierpiące
SOBOTA 03.10.
Godz. 19:00 +Marian Skorupiński++Skorupińskich i Waszkowiaków
NIEDZIELA 04.10.
Godz. 9:30 +Hieronim,Michalina Murek,Józef,Stanisława Chorowscy++Murków i Chorowskich

Wszelkie błędy bardzo proszę zgłaszać przed Mszą św. w zakrystii!

P r o b o s z c z