Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

INTENCJE MSZALNE 13.06 - 21.06.2020 r.

NIEDZIELA 14.06.   XI Niedziela Zwykła
Godz. 9:30 W intencji śp. Stefanii, Marii, Stanisława Małych; Marii, Szczepana, Mirosławy Widenskich; Agnieszki, Wincentego Tomiak; Piotrusia Rzepy
PONIEDZIAŁEK 15.06.
Godz.19:0 W intencji śp. Stanisława, Marii Kuczyk; Stanisława, Marii, Henryka, Agnieszki, Jadwigi Stachowiaków; Wojciecha, Władysławy, Edmunda, Longiny Pacynów; Antoniny Matykowskiej; Łukasza Maksymowicza; Jarosława, Piotra Jakubowskich; Janusza Żóraw; Mariana Frąckowiaka; Stanisława Żok
WTOREK 16.06. św. Benona
Godz.19:00 W intencji - przez wstawiennictwo św. Benona, z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski i prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla wszystkich hodowców bydła oraz zdrowie i pomyślny rozwój zwierząt hodowlanych – int. od Agrofirmy
ŚRODA 17.06. św. Brata Alberta Chmielowskiego
Godz.19:00 W intencji śp. Ireny Dudziak – int. od VIII Róży Matek Różańcowych
CZWARTEK 18.06.
Godz.19:00 W intencji śp. Damiana Michnikowskiego i Michała Szmańdy (w 18 r. śm.) oraz zmarłych z Rodzin Michnikowskich i Lepów
PIĄTEK 19.06. Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
Godz. 19:00 W intencji śp. Zenona Kurpisza oraz zmarłych z Rodzin Kurpiszów i Rollów
SOBOTA 20.06. Niepokalanego Serca NMP
Godz. 19:00 W intencji śp. Joanny, Bronisława Piosik; Mariusza Kozłowskiego oraz zmarłych z tych Rodzin
NIEDZIELA 21.06. XII Niedziela Zwykła
Godz. 9:30 W intencji śp. Gertrudy, Jana, Jerzego Banaszek; Jana Kaczmarka

Wszelkie błędy bardzo proszę zgłaszać przed Mszą św. w zakrystii!

P r o b o s z c z


 

stat4u