Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

INTENCJE MSZALNE 25.04 - 03.05.2020 r.

NIEDZIELA 26.04. III Niedziela Wielkanocna
Godz. 9:30 W intencji śp. Marii Wita; Agnieszki, Czesława Kaczmarków; Józefa Sapy; Weroniki, Wincentego Piosików; Joanny, Jana, Zbigniewa Witów
WTOREK 28.04.
Godz.18:30 W intencji Renaty i Karola z okazji 25 rocznicy Ślubu, z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski w życiu małżeńskim i rodzinnym oraz prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla małżonków i najbliższych
CZWARTEK 30.04.
Godz.18:30 W intencji Kingi i Łukasza z okazji 2 rocznicy Ślubu, z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski w życiu małżeńskim i rodzinnym oraz prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla małżonków i najbliższych, a także w intencji Łukasza z okazji 30 rocznicy Urodzin, z podziękowaniem za łaski otrzymane w życiu oraz prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie
PIĄTEK 01.05. św. Józefa, rzemieślnika
Godz. 19:00 W intencji śp. Mieczysława Olszewskiego; s. Lidii Rozynek (w r. śm.) oraz zmarłych z Rodziny
SOBOTA 02.05.
Godz. 19:00 W intencji Renaty i Krzysztofa z okazji 30 rocznicy Ślubu, z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski w życiu małżeńskim i rodzinnym oraz prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla małżonków i najbliższych
NIEDZIELA 03.05.  IV Niedziela Wielkanocna – NMP Królowej Polski
Godz. 9:30 W intencji wszystkich Strażaków z OSP Wroniawy, z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski oraz prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Strażaków i ich rodzin

Wszelkie błędy bardzo proszę zgłaszać przed Mszą św. w zakrystii!

P r o b o s z c z


 

stat4u