1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp . Justyna Walkowiak,Maria Czych,Kinga Piosik,Małgorzata Piotrowska,Oliwia Dominika Piotrowska.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. Przypominam o zasadach sanitarnych na które szczególnie musimy zwracać uwagę.W związku z ograniczeniami do końca pandemii dodatkowa Msza św. W niedzielę  o godz.15.00 poprzedzona koronką.
4. Nabożeństwa wielkopostne:
- Droga Krzyżowa w piątek o 18.30,
- Gorzkie Żale w niedzielę po mszy o godz.09.30.
- Nowenna i koronka do Bożego Miłosierdzia w czwartek w łączności z Mszą św.
5. Wszystkim rodzinom składajacym Daninę Diecezjalną serdecznie dziękuję.
6. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 2522PLN i 5 EURO.Bardzo dziękuję za ogromną hojność Czcigodnych Parafian wyrażaną poprzez ofiary na składce w kościele,wpłaty na konto parafialne oraz ofiary kolędowe. Nasze zadłużenie zmalało dzięki temu do 21242 PLN.
7. Dzisiaj Dzień Modlitw,Postu i Solidarności z Misjonarzami. Po Mszach zbiórka ofiar na fundusz Ad Gentes wspierający polskich misjonarzy.
8. Okazja do spowiedzi z racji I Piątku miesiąca w czwartek od godz.17.30.
9. Już dzisiaj informuję,że spowiedż z udziałem kapłanów z dekanatu w środę 24 marca2021.
10. Objazd chorych w piątek od godz.8.00.Nowych chorych zgłaszamy w zakrystii.
11. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Dorota Zawada i Marek Pers.Narzeczonych ogarniamy naszą modlitwą.
12. Nasz kościół parafialny jest otwarty na modlitwę codziennie od 9-17.