1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp .Danuta Murek,Jadwiga Makowska,Oliwier Makowski,Zofia Krawczyk,Grzegorz Poniedziałek,Malwina Opaska,Ireneusz Twardogórski,Magdalena Kostrzewa,,Justyna Poniedziałek.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. Przypominam o zasadach sanitarnych na które szczególnie musimy zwracać uwagę.W związku z ograniczeniami do końca pandemii dodatkowa Msza św. W niedzielę  o godz.15.00 poprzedzona koronką.
4. W środę uroczystość Objawienia Pańskiego,Trzech Króli. Msze św.o godz.09.30. i 15.00.Na każdej Mszy święcenie kadzidła i kredy. Po Mszach zbieramy ofiary na Krajowy Fundusz Misyjny.
5. W przyszłą niedzielę kończymy okres Narodzenia Pańskiego wspominając Chrzest Pański.
6. Nasz kościół parafialny jest otwarty na modlitwę codziennie od 9-15.30.