Pielgrzymka do Czech -  10-14 września 2011r.

Praga - Svata Hora - Vranov - Brno - Velehrad - Svaty Kopecek

Dzień 1. Nowy Solec - Praga

Wyjazd w godz. rannych. Przejazd do Pragi - zwiedzanie Plac Wacława, Rynek Staromiejski, Ratusz z zegarem "Orloy", Most Karola. Przejazd na 2 noclegi.

Dzień 2. Praga

W programie zwiedzania: Kompleks Pałacowy Hradczany z katedrą (z Praska Loreta), Zamikiem  Królewskim, Skarbcem i Złotą Uliczką. Spacer po "Małej Stranie".

Dzień 3. Swata Hora - Kutna Hora - Vranov

Przejazd do Swatej Hory - nawiedzenie sanktuarium "Królowej srebrnych gór" następnie przejazd do Kutnej Hory w programie zwiedzania Stare Miasto z Katedrą św. Barbary, Kościołem Cystersów Pw. Wniebowzięcia NMP, Kaplica Czasek, Muzeum Srebra.

2 noclegi w ok. Brna (Vranov)

Dzień 4. Velehrad - Ołomuniec - Svaty Kopecek

Przejazd do Velehradu zwiedzanie bazyliki Wniebowzięcia NMP i św. Cyryla i Metodego, następnie Swaty Kopecek - nawiedzenie kościoła zw. Morawska S. Maria Maggiore. Na końcu odwiedzimy Olomuniec - Kolumna Najświętszej Trójcy, ratusz, Katedra Panny Marii Śnieżnej, Koszary wodne.

Dzień5. Jaskinia Macocha - Karliky

Po śniadaniu zwiedzanie Jaskini Macocha. Przyjazd do kraju w godz. wieczornych

KOSZT - 840zł

Świadczenia w cenie podstawowej

• 4 noclegi w hotelach klasy turystycznej pok. 2 osob. z łazienkami
  • 4 śniadania i 4 obiadokolacje. Napoje do obiadokolacji dodat. płatne.
  • Przejazd komfortowym autokarem
  • Ubezpieczenie do Kl do 15.000 euro i NW
  • Opieka pilota

Na wydatki programowe należy przygotować ok. 50€ (euro) (wstępy + miejscowi przewodnicy)