Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/przyjecie_nowych_ministrantow_mario/kolnierz.

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/przyjecie_nowych_ministrantow_mario/kolnierz

K O N F E R E N C J A   E P I S K O P A T U   P O L S K I
______________________________________________________________________________________________________________________________________

Skwer Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, tel. +48(22) 53-04-800, 53-04-898
53-04-893, fax: +48(22) 83-80-967, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warszawa, 4 lutego 2015 r.

OŚWIADCZENIE
PREZYDIUM KONFERENCJI EPISKOPATU POLSKI

Konstytucja Rzeczpospolitej Polskiej wymienia w rozdziale 1 podstawowe zasady ustroju naszego państwa. Jedną z nich, wyrażoną w art. 18, jest założenie, że: „małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej”. Przepis ten wskazuje na instytucję małżeństwa i związane z nim wartości, takie jak rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo.

Od soboty 28 czerwca do 07 lipca w Wieleniu Zaobrzańskim będzie trwał Wielki Odpust ku czci Maryi Ucieczki Grzeszników.
28 czerwca sobota – rozpoczęcie o godz. 19.00
29 czerwca niedziela – dzień modlitw rolników, rzemieślników i ich rodzin
30 czerwca poniedziałek  – modlitwy rodziców i dzieci, błogosławieństwo dla niemowląt i dzieci szkolnych
1 lipca wtorek – dzień modlitw za kierowców i podróżujących, w godz. 22-24 -czuwanie z Maryją zakończone Pasterką Maryjną
2 lipca środa – uroczystość Matki Bożej Wieleńskiej, dziękczynienie za kanonizację Jana Pawła II, godz. 11.15 – Suma – bp. Jan Zając z Krakowa.
3 lipca czwartek – modlitwy w intencji kapłanów i osób konsekrowanych oraz o powołania do służby Bożej, godz. 11.15 Suma – bp. Stefan Regmunt z Zielonej Góry. Wieczorne modlitwy z udziałem jednostek straży pożarnej.
4 lipca piątek – modlitwy  w intencji emerytów, rencistów oraz chorych i niepełnosprawnych połączone z sakramentem namaszczenia, godz. 11.15 – Suma – bp. Józef Zawitkowski z Łowicza.
5 lipca sobota – modlitwa w intencji małżonków i ich rodzin, godz. 11.15 – Suma – bp. Grzegorz Balcerek
6 lipca niedziela – modlitwa w intencji czcicieli Matki Bożej Wieleńskiej, dziękczynienie za dar życia bł. Edmunda Bojanowskiego, godz. 12.00 – montaż słowno-muzyczny o życiu bł. Edmunda, godz. 13.oo – Suma – abp. Stanisław Gądecki (transmisja w TV Polonia)
7 lipca poniedziałek – modlitwy za zmarłych, godz. 19.00 - Msza św. na cmentarzu parafialnym w Kaszczorze
W trakcie trwania odpustu codziennie:
Godzinki do NMP – 6.30;
Msze św. – 7.30, 8.30, 10.00, 11.15 (procesja i Suma), 12.30, 19.30;
Droga Krzyżowa 9.30;
Koronka do Miłosierdzia Bożego 15.00;
Różaniec oraz prośby i podziękowania do Matki Bożej 18.00;
Nieszpory i procesja 19.00
Spowiedź św. 7-20; stały dyżur w konfesjonale od 15.00

27 grudnia 2012 r. czwartek

od godz. 9.00    ul. Polna 2 - 52
(numery parzyste - od początku)

Dodano świeże Ogłoszenia Duszpasterskie z Niedzieli Wniebowstąpienia Pańskiego. Zapraszamy!

Dodano zaległe Ogłoszenia Duszpasterskie. Zapraszamy do zakładki "Ogłoszenia".

Pragniemy poinformować, że strona chóru Ichtys została zaktualizowana. Zapraszamy do przejrzenia jej zawartości.

Dodano świeże Ogłoszenia Duszpasterskie. Zapraszamy!

Odświeżono zakładkę "Ogłoszenia". Przepraszamy za wszelkie opóźnienie i zapraszmy do przeglądania!

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

"KOŚCIÓŁ NASZYM DOMEM"